gosia_bagaj_art_director_usługi2

Czy są takie strony internetowe, na których zatrzymujesz się na dłużej? A może pamiętasz te, z których uciekłaś/eś, bo przytłoczyły Cię ogromną ilością komunikatów, a ich niespójność wprost biła Cię po oczach?

Strona internetowa to wirtualna przestrzeń, do której zaprasza się gości, trochę tak, jak zaprasza się ich do swojego domu. Kiedy jest bałagan, nikt nie czuje się komfortowo ani gospodarz ani jego goście. Gdy w przestrzeni mieszkalnej panuje porządek, czuć nastrój, a powietrze swobodnie przepływa i niesie dobrą energię, chce się w niej po prostu przebywać. Podobnie jest z witryną internetową. Warto zadbać o jej indywidualny charakter i przejrzystość, po to aby komunikat, który wysyłasz w świat był widoczny, a portfolio i oferta zachęcały do współpracy.

gosia_bigaj_art_director

Jestem Gosia i tworzę estetyczne strony internetowe dla projektantów, architektów, artystów, rękodzielników, fotografów i wszystkich tych, dla których wygląd jest równie ważny, jak użyteczność. Przy tworzeniu stron zwracam uwagę na detale. Podkreślam content a nie przytłaczam go zbyt dużą ilością funkcji. Dbam o to, aby był on spójny z wizualną oprawą marki. Pomagam uporządkować wszystkie informacje, tak aby strona internetowa była lekka, przejrzysta i mogła oddychać.

Tworzę strony spersonalizowane na silniku Webflow OFERTA JUŻ WKRÓTCE, ale również pracuję na najnowszych szablonach WordPress. Dopasowuję je do marki i sprawiam, że stają się niepowtarzalne. Nie idę na łatwiznę. Każda strona, którą postawiłam została wykonana na innym szablonie. Lubię wyzwania i niestandardowe rozwiązania. Jestem artystką, bardzo dobrze znam bolączki twórczych umysłów. Kładę duży nacisk na wizualną i użyteczną funkcję strony internetowej, bo wierzę, że w uporządkowanej i spójnej przestrzeni, nawet tej wirtualnej, chce się pozostać na dłużej.

Jak to się zaczęło?

Zaczynałam od rysowania stron w Photoshopie. Zdobywałam doświadczenie w agencjach reklamowych i interaktywnych. Z czasem zaczęłam zgłębiać tajniki budowania stron na szablonach WordPress. Chciałam robić je w całości. Uczyłam się stawiając strony internetowe na własny użytek. Jestem wymagającą estetką. Musiało być dokładnie tak, jak sobie wyobrażałam. Nie odpowiadały mi całkowicie sztywne szablony. Postanowiłam wziąć sprawy w swoje ręce i budować strony, tak jak mi pasuje. Korzystam z szablonów, ale potrafię je dostosowywać pod konkretne potrzeby. Otrzymywałam wiele dobrych opinii, dotyczących wyglądu moich stron www. Pomyślałam, że chętnie wykorzystam wiedzę i umiejętności, które zdobyłam i pomogę stworzyć piękne miejsce w sieci innym twórcom internetowym, artystom, projektantom, kreatywnym duszom, a może właśnie Tobie 🙂 .


Zerknij na strony, które wykonałam:

PROUDLY DESIGNED

Dwujęzyczny sklep internetowy, z wygodnymi dla klientów bramkami płatności oraz możliwością zmiany waluty. To jest strona mojej autorskiej marki, więcej o niej przeczytasz TUTAJ. Chciałam mieć na niej zakładkę, z historiami – kampaniami promującymi torebki, informacje o marce oraz możliwość uaktualniania banerów na stronie startowej.  Sklep internetowy ma takie udogodnienia jak „Pokrewne produkty” wyświetlane poniżej przeglądanego produktu, czy możliwość realizowania kuponów rabatowych. Strona spełnia wymagania RODO, jest opatrzona regulaminem. 

pd

KOKKA

Strona internetowa dla artystki – malarki Doroty Nowickiej, która działa pod marką Kokka. Celem było stworzenie neutralnego tła dla kolorowych prac. Strona posiada rozbudowane portfolio, ofertę, sklep internetowy oraz bloga. Została zintegrowana z platformą mailingową, poprzez którą artystka wysyła newsletter. 

kokka1

KIPI KOLEKTYW

Strona internetowa Kolektywu KIPI prezentuje ofertę oraz portfolio. Uzupełnieniem jest blog. Bohaterem strony są zdjęcia – portfolio fotograficzne kolektywu. Celem było takie zbudowanie strony, aby użytkownik czuł się po niej prowadzony niemalże za rękę.

kipi

POCHWAŁA PROSTOTY

To bardzo minimalistyczna strona mojego autorskiego bloga. Chciałam skupić główną uwagę na treściach, stąd prosty, gazetowy format i prezentacja na stronie startowej najnowszych postów.

Zrzut ekranu 2022-12-20 o 17.03.14

GOSIA BIGAJ

Strona mojego portfolio. Jest oszczędna w środkach. Charakteru dodaje jej żółte tło – kolor mojej marki. Szablon, na którym jest postawiona pozwala mi na zmiany układu, kolorów, co w prezentowaniu portfolia opierającego się na języku wizualnym jest ogromną zaletą.

Zrzut ekranu 2022-09-15 o 14.49.13

PAULINA JASEK

Portfolio wraz z katalogiem prac i przedstawioną ofertą. Strona bardzo minimalistyczna. Zależało mi na tym, aby forma strony nie zdominowała prac malarskich. Oprócz prezentacji portfolia, istotne było przybliżenie, odwiedzającym stronę postać samej artystki.

pj

JOANNA MIKOWSKA – JEWELRY

Strona Asi uderza klarownością. Pracy przy niej było co niemiara 😉 A to wszystko dzięki wprowadzonym udogodnieniom, które usprawniają ścieżkę zakupową. Klient może bezpośrednio skontaktować się z projektantką, zapisać się do jej newslettera oraz dokonać zakupu lub zamówić spersonalizowaną biżuterię. Istotne było ustawienie różnych wariantów wysyłek, również zagranicznych. Oraz szybkie dokonanie płatności. Oprócz sprawnie działającego sklepu, ważny był również blog, na którym projektantka zaprasza do swojego jubilerskiego świata oraz zaprezentowanie oferty wraz z rekomendacjami. A to tylko część funkcji, jakie posiada ta strona. Autorem zdjęć wykorzystanych na stronie jest Tomasz Mikowski.

Zrzut ekranu 2022-12-6 o 16.33.02

POLE RYŻOWE

Strona Aldony jest zaproszeniem do miejsca, które wraz z rodziną tworzą w Górach Izerskich, a jest to agroturystyka z ofertą domków, zimowymi / narciarskimi aktywnościami oraz autorską ceramiką, na której potrzeby skonfigurowałam sklep internetowy. To, na co położony był nacisk, to czyste kolory, prostota i jasność przekazu. Strona nabrała wyrazu dzięki soczyście kolorowym zdjęciom autorstwa Tomasza Doszaka. 

Zrzut ekranu 2021-09-8 o 15.41.16 (2) kopia

Opinie

paulina_jasek

“Pracowało mi się z Gosią bardzo dobrze. Miałam poczucie, że patrzy na stronę, jako całość. Zadawała wnikliwe pytania. Chciała zrozumieć moje oczekiwania. Jasno potrafi wyjaśnić z czego buduje się poszczególne elementy strony, a to było bardzo dla mnie ważne (nikt tego nie wyjaśnia tak obrazowo). Była cierpliwa, wyjaśniając. Czułam wsparcie, wiedzę, ale też podmuch wiatru w plecy”

Paulina


joanna_mokowska

“Jestem bardzo wdzięczna za ogrom pracy, cierpliwości, wiedzy, spokoju i zaangażowania. Czułam, że jestem w dobrych rękach, bo mimo, że ze sprzedażą w internecie jestem oswojona, to jednak podejmowanie decyzji o wyglądzie i konstrukcji własnej witryny to nie to samo, co praca na przygotowanych już szablonach. To były nowe wody, na których Gosia była świetną kapitanką! Dzięki niej strona jest wygodna, intuicyjna… i nade wszystko: piękna 😍”

Joanna


Aldona_Rysz

“Gosię poznałam na zeszłorocznym LAB’ie. Ujęła mnie już na samym początku estetyką zdjęcia i słowem przy swojej wizytówce. Potem przepadłam przy jej pierwszym wpisie na blogu www.pochwalaprostoty.pl (bardzo polecam). Uważna w słowach, dobieranych z wielką precyzją, które budują wartościową treść. Gdy między słowami okazało się, że Gosia buduje strony internetowe, wiedziałam, że znalazłam osobę, której szukałam już bardzo długo. Wrażliwa artystka z ogromną wiedzą na temat internetowych technikaliów i praktyk w zakresie sprzedaży on line. Uważnie słucha, przez co pierwsze już kolaże inspiracyjne trafiały dokładnie w sam środek moich oczekiwań. Osoba obdarzona spokojem i cierpliwością, dbająca o szczegóły, świetnie zorganizowana w całym procesie, komunikatywna. Jestem bardzo zadowolona z efektu.”

Aldona


Czy jesteś gotowa/y na to, aby pochylić się nad swoimi wielkimi celami i stworzyć swoje miejsce w sieci, które zachwyca, angażuje i wspiera Twoje życie w równowadze?

Etapy współpracy

1

UMOWA – Przed współpracą podpisuje umowę.


ZALICZKA – Pobieram 50% zaliczki.

BRIEF – Przeprowadzam brifing – spotkanie on-line, na którym wyciągam od Ciebie informacje dotyczące Twoich oczekiwań. Analizujemy dotychczasowe działania i wizerunek. Ustalamy architekturę informacji i wizualny przekaz.

DOMENA + HOSTING – Na podstawie wcześniejszej rozmowy i ustaleń, otrzymuję od Ciebie dostęp do panelu klienta w firmie hostingowej oraz panelu administracyjnego Twojej aktualnej strony na WordPressie. Jeżeli moim zadaniem będzie zbudowanie Twojej pierwszej strony internetowej na WP, pomogę w wybraniu i zakupie domeny. Doradzę w kwestii usługi hostingowej.

SZABLON – Szukam szablonu idealnego – takiego, który podkreśli Twój styl, który jest elastyczny i ma możliwości dostosowania go do Twoich potrzeb. 

PREZENTACJA WYBRANYCH SZABLONÓW + DECYZJA – Prezentuję kilka wybranych szablonów. Spotkanie odbywa się w formie on-line. Tłumaczę możliwości danego szablonu. Wspólnie ustalamy, który pasuje do Twojej marki i podkreśli jej charakter.

ZAKUP SZABLONU – Kupuję i instaluję wybrany przez Ciebie szablon.

WYTYCZNE – Otrzymujesz ode mnie wytyczne, dotyczące przygotowania contentu na stronę internetową. Jeżeli potrzebujesz w tym temacie wsparcia, zjedź niżej i sprawdź ofertę WSPARCIE CONTENTOWE.

CONTENT – Tworzę podstrony. Układam moduły. Raportuje postępy raz w tygodniu. 

KONFIGURACJA – Konfiguruję sklep (jeżeli zamówienie go obejmowało) oraz wszystkie niezbędne wtyczki.

TESTOWANIE – Testuję stronę, ścieżkę zakupową i poprawiam, jeżeli coś niepoprawnie działa lub źle się wyświetla.

SZKOLENIE – Na życzenie klienta przeprowadzam szkolenie on-line jak poruszać się po panelu i samodzielnie dokładać produkty do sklepu lub pozycje do portfolio. Jak uaktualniać baner i edytować treść. Spotkanie odbywa się on-line.

ROZLICZENIE – Wystawiam fakturę rozliczeniową.

* Na etapie budowania strony www jestem w stałym kontakcie z klientem.

__________________________________________________

Ile to kosztuje?

* Podane kwoty są cenami netto. Nie obejmują kosztu samego szablonu oraz płatnych wtyczek.

** Ceny są wypadkowe, zależą od ilości stron / podstron, produktów wprowadzanych do sklepu / pozycji w portfolio oraz innych udogodnień. Dokładne wyceny przesyłam drogą mailową.

*** Strona internetowa – dwujęzyczna. Dodatkowy język jest wyliczany + 50% kwoty całej strony wykonanej w języku polskim.

Pomogę stworzyć Twoje niepowtarzalne miejsce w sieci.

WYBIERZ WARIANT, KTÓRY NAJBARDZIEJ ODPOWIADA TWOIM POTRZEBOM I SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ

Kompletnie nie wiesz jak zabrać się za content na stronę www? A może już go masz, ale chcesz go odświeżyć lub skonultować? 

Chętnie pomogę:

  •  ARCHITEKTURA INFORMACJI / STRUKTURA STRONY – Możesz skorzystać w tym temacie z indywidualnych KONSULTACJI (cena 150 zł netto za godzinę). A jeżeli czujesz, spory mętlik w głowie, trudno Ci określić kto jest Twoją grupą docelową, jak mają wyglądać zdjęcia, kolory Twojej marki, jak poukładać ofertę, wycenić swoje usługi… itp. – zapraszam do skorzystania  z programu mentoringowego, podczas którego WYCIĄGNĘ CIĘ Z CHAOSU.
  • ZDJĘCIA – Pomogę w stworzeniu zdjęć na Twoją stronę www. Współtworzę KIPI Kolektyw – wspólnie możemy wykonać dla Ciebie zdjęcia do wykorzystania na stronę internetową. Sesja organizowana jest przeze mnie i pod moją artystyczną opieką będzie cały concept, który dopasowuję do potrzeb Twojej strony www.
  • TREŚCI – Współpracuję z copywriterką, która specjalizuje się m.in. w art contencie. Ubiera słowa w piękne metafory i dba o to, aby przekaz był jasno sprecyzowany NAPISZ DO MNIE.
  • ILUSTRACJE – Zamiast zdjęć wolisz ilustracje? Współpracuję z Ilustratorami o różnej estetyce. Chętnie pomogę wybrać coś dla Ciebie. ZAMAWIAM


Poznajmy się bliżej.

Zapraszam na moje strony i social media:

 WWW       IG      FB      BLOG