logo_przez_szafe_do_serca_3

LOGO DLA PRZEZ SZAFĘ DO SERCA

Zaprojektowałam znak graficzny dla projektu „Przez szafę do serca”, którego pomysłodawczynią i sercem jest Olga Turczak. To nie tylko projekt, ale również marka, której podstawą jest holistyczne podejście do ciała, budowania z nim dobrej relacji. Logo miało odzwierciedlać wartości Olgi i sposób, w jaki pracuje. 

KRĄG – Olga prowadzi i trzyma kręgi dla kobiet „Jestem Pięknem”, podczas których pomaga budować dobrą relację ze swoim ciałem.

KOBIETA – Nazwałam ją „biegnąca z wilkami”, wolna, czująca, naturalna.

CIAŁOLUBNOŚĆ – Czyli to nad, czym skupiony jest cały proces pracy z ciałem i dążenie do jego pełnej świadomości i akceptacji. Olga wspiera kobiety w tym procesie poprzez usługę „Holistyczny przegląd szafy”. Wypuściła również do sprzedaży sukienkę „Ciałolubną” wraz z autorską medytacją.

WŁOSY – Rozpuszczone, naturalne, dzikie i niesforne, rozgałęziają się trochę jak korzenie, a trochę jak neurony w naszym umyśle. Symbolizują rozwój osobisty i transformację, jaką przechodzi się w kontakcie z Olgą i jej projektem „Przez szafę do serca”.

OBŁE KSZTAŁTY – ciało naturalne, piękne same w sobie.

ORGANICZNA FORMA ZNAKU – kontakt z naturą, ugruntowanie.

I najważniejsza MOC, która bije z kobiety pewnej siebie, świadomej, wolnej, akceptującej swoje ciało, takie jakie jest, bo Olga UBIERA KOBIETY W MOC, a nie tylko w ubrania. 

Symbol reprezentuje wiele wątków. Jest przedłużeniem tożsamości Olgi i jej marki. 


„PRZEZ SZAFĘ DO SERCA ma swój znak firmowy. Cieszę się ogromnie, szczególnie że współpraca z Gosią była czystą przyjemnością. Jej profesjonalizm i ciepło pozwoliło mi przyjrzeć się lepiej temu dokąd zmierzam jako marka. I z tej pięknej współpracy powstał taki soczysty owoc”.


Oprócz projektu logo zaproponowałam Oldze złagodzenie i ocieplenie komunikatu wizualnego w mediach społecznościowych. Efekty po kilku tygodniach zamieszczania przez Olgę postów na Instagramie cieszą moje oko.

*Komunikat podbijają zdjęcia Natalii Miedziak- Skoniecznej, której klimat idealnie wpisuje się w nowy wizerunek marki. 

logo_olga-01
PALETA_OLGA-01
IMG-7854
logo_olga2-01

PRZED I PO.

ig_olga2
ig_olga kopia