pole_ryzowe_6

MINIMALISTYCZNA STRONA INTERNETOWA DLA POLE RYŻOWE 

Ta prosta przejrzysta strona internetowa powstała dla miejsca w Górach Izerskich. Tworzą go Aldona i Mariusz wraz z rodziną, łączą ich różne pasje –  zamiłowanie do gór, sportów zimowych, ale również ceramika, twórcza ekspresja i gotowanie. Są w trakcie przygotowywania agroturystyki wraz z całym zapleczem zajęć i warsztatów dla tych, którzy chętnie dzielą ich pasje lub chcą się nimi zarazić. Strona internetowa jest zapowiedzią całego projektu. Będzie rozbudowywana z czasem. Wzbogacona o sklep internetowy z autorską ceramiką Aldony.

 

Wszystko powstało na bazie moodboardów, które robiłyśmy wspólnie po to, aby zrozumieć kierunek estetyczny rodziny Rysz, głównie Aldony, która zawodowo zajmuje się projektowaniem wnętrz. 

 

Cieszę się, że spełniłam oczekiwania Aldony.

„Gosię poznałam na zeszłorocznym LAB’ie. Ujęła mnie już na samym początku estetyką zdjęcia i słowem przy swojej wizytówce. Potem przepadłam przy jej pierwszym wpisie na blogu www.pochwalaprostoty.pl (bardzo polecam). Uważna w słowach, dobieranych z wielką precyzją, które budują wartościową treść. Gdy między słowami okazało się, że Gosia buduje strony internetowe, wiedziałam, że znalazłam osobę, której szukałam już bardzo długo. Wrażliwa artystka z ogromną wiedzą na temat internetowych technikaliów i praktyk w zakresie sprzedaży on line. Uważnie słucha, przez co pierwsze już kolaże inspiracyjne trafiały dokładnie w sam środek moich oczekiwań. Osoba obdarzona spokojem i cierpliwością, dbająca o szczegóły, świetnie zorganizowana w całym procesie, komunikatywna. Jestem bardzo zadowolona z efektu.”

Zainteresowanych realizacją marzenia Aldony i jej rodziny posyłam na stronę Canal +, gdzie w programie „Moje wymarzone miejsce” można obejrzeć historię powstawania Pola Ryżowego.

pole_ryzowe_www_4
pr_mood8
Zrzut ekranu 2021-12-22 o 11.24.58 (2)
Zrzut ekranu 2021-12-22 o 11.25.05 (2)
Zrzut ekranu 2021-12-22 o 11.25.12 (2)
Zrzut ekranu 2021-12-22 o 11.25.16 (2)
Zrzut ekranu 2021-12-22 o 11.25.49 (2)

Kiedy działalność Pola Ryżowego się rozwinęła. Przyszedł również czas na wzbogacenie oferty i dodanie sprawnego systemu rezerwacji on line. Oczy me się radują widząc, jak kalendarz zapełnia się po brzegi.

Pole Ryżowe – oferta
Zrzut ekranu 2022-09-19 o 15.52.50
Pole_Ryzowe2
Pole_Ryżowe