gosia_bigaj

Nazywam się Gosia Bigaj. Pomagam kreatywnym i twórczym duszom zaistnieć w internetowym świecie, a tym już działającym przenieść się na wyższy poziom wizerunkowy. Tworzę kompleksowe > strony internetowe. Porządkuję profile w mediach społecznościowych. Zajmuję się kierownictwem artystycznym oraz stylizacją projektów fotograficznych > KIPI Kolektyw. Doradzam nowo powstałym markom. Dzielę się doświadczeniem. 

W życiu staram się wyciągać esencję, czyli to, co wartościowe, autentyczne, co sprawia mi przyjemność. Tę umiejętność szlifowałam przez lata, praktykując minimalizm. Artystyczne umiejętności szlifowałam na studiach. Specjalizowałam się w malarstwie wielkoformatowym. Z czasem skierowałam twórczość w stronę grafiki komputerowej, fotografii, stylizacji i web designu. 

W 2012 roku założyłam markę PROUDLY DESIGNED, pod którą projektowałam proste w formie, ponadczasowe torebki. A w 2016 markę BAMBOSHE – ręcznie dziergane pantofle, łączące polską tradycję ze skandynawskim designem. Torebki i bamboszki powstawały dzięki wspólnej pracy z lokalnymi rękodzielnikami. Na własnej skórze przekonałam się jak złożone jest budowanie marki, myślenie o jej wartościach, wizualnej oprawie, marketingu, sprzedaży oraz jak trudno odnaleźć się w trendach. Marki wciąż istnieją. W 2018 roku postanowiłam zrezygnować z ich prowadzenia na rzecz realizacji innych, czekających na wdrożenie projektów.

W 2018 roku powołałam do życia kolektyw o nazwie KIPI. Wspólnie realizujemy projekty fotograficzne. W naszych działaniach dążymy do autentyczności i naturalności, ale KIPI to też platforma do rozwoju i kreatywnych eksperymentów. 
Piszę bloga o prostocie w życiu codziennym, sztuce i architekturze oraz o rozwoju osobistym pochwalaprostoty.pl. A na blogowym Instagramie inspiruję do uwalniania się od nadmiaru i dostrzegania piękna w codzienności.
Swojego wewnętrznego twórcę karmię kolażowaniem tradycyjnym. Aktualnie robię to hobbistycznie. Z pewnością przyjdzie taki moment, że otworzę sklep on-line z własnymi pracami. Teraz pomagam realizować takie plany innym twórcom.
Jako wymagająca estetka wierzę, że najskuteczniejsze w projektach są często najprostsze rozwiązania. Doceniam uniwersalność i ponadczasową jakość. 
O moich usługach.
 

+48 510 677 246