gosia_bigaj_o_mnie4

Nazywam się Gosia Bigaj. Pomagam kreatywnym i twórczym duszom zaistnieć w internetowym świecie, a tym już działającym przenieść się na wyższy poziom wizerunkowy. Poprzez program mentoringowy > “Wychodzę z chaosu” wpieram twórców w zapanowaniu nad własnym chaosem i korzystaniu z jego potencjału. Tworzę kompleksowe > strony internetowe. Porządkuję profile w mediach społecznościowych. 

Projektuję logo i tworzę brand booki. Zajmuję się kierownictwem artystycznym oraz stylizacją projektów fotograficznych > KIPI Kolektyw. Doradzam nowo powstałym markom. Dzielę się doświadczeniem. 

W życiu staram się wyciągać esencję, czyli to, co wartościowe, autentyczne, co sprawia mi przyjemność. Tę umiejętność szlifowałam przez lata, praktykując minimalizm. Artystyczne umiejętności szlifowałam na studiach. Specjalizowałam się w malarstwie wielkoformatowym. Z czasem skierowałam twórczość w stronę grafiki komputerowej, fotografii, stylizacji. Graficzne umiejętności rozwijałam, pracując w agencjach reklamowych i interaktywnych oraz jako freelancer. Od 8 lat zajmuję się kierownictwem artystycznym oraz stylizacją sesji zdjęciowych.

W 2012 roku założyłam markę PROUDLY DESIGNED, pod którą projektowałam proste w formie, ponadczasowe torebki. Powstawały one dzięki wspólnej pracy z lokalnymi rękodzielnikami. Na własnej skórze przekonałam się jak złożone jest budowanie marki, myślenie o jej wartościach i wizualnej oprawie oraz jak trudno odnaleźć się w trendach. Marka wciąż istnieje. W zeszłym roku postanowiłam zrezygnować z jej prowadzenia na rzecz realizacji innych, czekających na wdrożenie projektów.

W 2018 roku powołałam do życia kolektyw o nazwie KIPI. Wspólnie realizujemy projekty fotograficzne. W naszych działaniach dążymy do autentyczności i naturalności, ale KIPI to też platforma do rozwoju i kreatywnych eksperymentów. 
Piszę bloga o prostocie w życiu codziennym, sztuce i architekturze oraz o rozwoju osobistym pochwalaprostoty.pl. A na blogowym Instagramie inspiruję do uwalniania się od nadmiaru i dostrzegania piękna w codzienności.
Swojego wewnętrznego twórcę karmię kolażowaniem tradycyjnym. Aktualnie robię to hobbistycznie. Z pewnością przyjdzie taki moment, że otworzę sklep on-line z własnymi pracami. Teraz pomagam realizować takie plany innym twórcom.
Jako wymagająca estetka wierzę, że najskuteczniejsze w projektach są często najprostsze rozwiązania. Doceniam uniwersalność i ponadczasową jakość. 
Poniżej przeczytasz o moich usługach. Zapraszam! 
 

Jak mogę Ci pomóc?

gosia_bagaj_art_director_usługi

Masz markę, ale nie jesteś pewny jej spójności?
  _ Analizuję marki pod względem spójności. Tworzę scenariusz, plan działania.


Masz markę i chcesz poprawić lub zmienić jej wizerunek?

  _ Robię rebranding.
  _ Tworzę kompleksowe strony internetowe. > aktualna oferta
  _ Organizuję i stylizuję sesje zdjęciowe.
  _ Pomagam uporządkować stronę www oraz profile w mediach społecznościowych. > Skorzystaj z programu mentoringowego.

Chcesz zbudować markę, ale nie wiesz od czego zacząć?
  _ Pomagam zbudować fundamenty marki > program mentoringowy
  _ Projektuję logo
  _ Tworzę brand booka 

Jesteś artystą, rękodzielnikiem. Tworzysz produkty fizyczne i chcesz je sprzedawać on-line?
  _ Tworzę kompleksowe sklepy internetowe. > aktualna oferta
  _ Organizuję i stylizuję sesje produktowe. > KIPI Kolektyw

Wypuszczasz na rynek nowy produkt / kolekcję, ale nie wiesz jak go zaprezentować?
  _ Przygotowuję koncept wizualny /  moodboard dla produktu / kolekcji.

Potrzebujesz zdjęć wizerunkowych, zdjęć nowej kolekcji / produktów lub historii fotograficznej o Twojej marce?
  _ Produkuję, stylizuję sesje zdjęciowe, zajmuję się kierownictwem artystycznym sesji realizowanych wspólnie z Kolektywem KIPI. Pełna oferta  >>  kipikolektyw.pl

Prowadzisz jednocześnie kilka projektów / marek i masz poczucie chaosu? A może prowadzisz jedną, ale przytłacza Cię ilość rzeczy do zrobienia i nie wiesz na czym skupić swoją uwagę. 
  _ Pomagam uporządkować cele / działania. W swojej pracy korzystam z technik zaczerpniętych z filozofii minimalizmu. > Program mentoringowy “Wychodzę z chaosu”.
 _ Prowadzę indywidualne konsultacje.

Napisz do mnie. Umów się ze mną na bezpłatną 15 minutową konsultację, podczas której porozmawiamy o Twoich potrzebach. Dowiesz się również jak pracuję i co dokładnie wchodzi w zakres moich usług. gosia@bigaj.art
Możesz też skorzystać z poniższego formularza.

KONTAKT

+48 510 677 246